سایت آسان فلش

تماس با ما

جهت پشتیبانی فایل های خریداری شده میتوانید با تلگرام Asanflash@ در ساعات ۰۹:۰۰ الی ۲۳:۰۰ در روز های کاری در ارتباط باشید.توجه داشته باشید به علت حجم زیاد پیام ها پشتیبانی در کمتر از ۱۵ دقیقه پاسخگو شما عزیزان خواهد بود.

پشتیبانی فقط مختص کاربرانی میباشد که از فایل های سایت خریداری کرده اند و بدیهی است که به سوالات دیگر عزیزان پاسخگو نخواهد بود.

ادرس: مشهد – چهارراه دانشجو – حدفاصل بین چهارراه دانشجو و معلم ۳۶ – موبایل همتی پلاک ۱۰۰۴

آدرس: مشهد – بلوار معلم – حدفاصل بین چهار راه دانشجو و معلم ۳۶ پلاک ۱۰۰۴

تلفن تماس : ۰۵۱۳۸۹۲۹۱۸۸ 

توجه داشته باشید که رام و فایل فلش های موجود در صورتی که ناکارمد (خراب) باشند تعویض و یا هزینه رام برگشت داده میشود ولی در موارد زیر این موضوع صدق نمیکند:

  • خرید اشتباه
  • عدم توجه به جزئیات و توضیحات مربوط به فایل و خرید فایل مغایر با چیپست و برد گوشی خود.
  • توجه داشته باشید تمامی فایل های گوشی و تبلت های چینی رسمی و اکثرا تست شده میباشد اما به دلیل اینکه گوشی ها و تبلت های چینی اکثرا با برد های مختلف ولی ظاهر شبیه به هم در بازار موجود هستند , حتما قبل خرید فایل مشخصات تبلت خود را با عکس و توضیحات مربوطه چک کنید و در صورت وجود مغایرت لطفا اقدام به خرید نکنید زیرا وجه پرداختی در رام های گوشی های چینی برگشت داده نمیشود.
  • به دلیل اینکه بعضی از تبلت ها و گوشی های چینی با مشخصه برد یکسان ولی با نسخه مختلف LCD در بازار موجود هستند در صورت نا کارامد بودن فایل وجه فقط و فقط در این مدل ها برگشت داده نمیشود .

برای انتقادات و پیشنهادات خود میتوانید از فرم زیر استفاده کنید و ما را در ارائه بهتر خدمات یاری فرمایید.

لطفا صبر کنید
0