سایت آسان فلش

تماس با ما

جهت پشتیبانی فایل های خریداری شده میتوانید باتلگرامAsanflash@ در ساعات ۰۹:۰۰ الی ۲۳:۰۰ در روز های کاری در ارتباط باشید.توجه داشته باشید به علت حجم زیاد پیام ها پشتیبانی در کمتر از ۱۵ دقیقه پاسخگو شما عزیزان خواهد بود.

پشتیبانی فقط مختص کاربرانی میباشد که از فایل های سایت خریداری کرده اند و بدیهی است که به سوالات دیگر عزیزان پاسخگو نخواهد بود.

ادرس: مشهد – چهارراه دانشجو – حدفاصل بین چهارراه دانشجو و معلم ۳۶ – موبایل همتی پلاک ۱۰۰۴

آدرس: مشهد – بلوار معلم – دفاصل بین چهار راه دانشجو و معلم ۳۶ پلاک ۱۰۰۴

قوانین سایت: 

 1.  برگشت وجه فقط و فقط به شماره کارت خریدار انجام میشود
 2. در صورت نیاز به پشتیبانی حتما باید شماره پیگیری خرید و مشخصات خریدار فایل را به پشتیبانی ارائه دهید.
 3. به علت بالا بودن حجم پیام های ارسالی به پشتیبانی لطفا صبور باشید و مطمئن باشید که هیچ پیامی بی پاسخ نخواهد ماند.
 4. هرگونه مسئولیت و عواقب ناشی از فلش و رایت فایل به عهده خود شخص شما میباشد.
 5. در فایل های اموزشی Root و  DRK به علت اینکه این فایل ها توسط مدیران بارها تست شده اند به هیچ وجه امکان عودت وجه وجود ندارد
 6. در صورت نیاز به رام خاصی میتوانید با واحد پشتیانی در ارتباط باشید 
 7. فایل ها به مدت ۴۸ ساعت مهلت دانلود دارد و همچنین تا یک هفته پشتیبانی میگردد و بدیهی است که بعد زمان گفته شده لینک منقضی خواهد شد.
 8. در فایل های آموزشی به دلیل اینکه این فایل ها چندین بار تست شده اند و سپس روی سایت قرار گرفته اند , امکان عودت هزینه وجود ندارد.

توجه داشته باشید که رام و فایل فلش های موجود در صورتی که ناکارمد (خراب) باشند تعویض و یا هزینه رام برگشت داده میشود ولی در موارد زیر این موضوع صدق نمیکند:.

 1. خرید اشتباه
 2. عدم توجه به جزئیات و توضیحات مربوط به فایل و خرید فایل مغایر با چیپست و برد گوشی خود.
 3. عدم در جریان گذاشتن و پیام دادن به پشتیبانی برای رفع مشکل 
 4. توجه داشته باشید تمامی فایل های گوشی و تبلت های چینی رسمی و اکثرا تست شده میباشد اما به دلیل اینکه گوشی ها و تبلت های چینی اکثرا با برد های مختلف ولی ظاهر شبیه به هم در بازار موجود هستند , حتما قبل خرید فایل مشخصات تبلت خود را با عکس و توضیحات مربوطه چک کنید و در صورت وجود مغایرت لطفا اقدام به خرید نکنید زیرا وجه پرداختی در رام های گوشی های چینی برگشت داده نمیشود.
 5. به دلیل اینکه بعضی از تبلت ها و گوشی های چینی با مشخصه برد یکسان ولی با نسخه مختلف LCD در بازار موجود هستند در صورت نا کارامد بودن فایل وجه فقط و فقط در این مدل ها برگشت داده نمیشود .
 6. رام های کوک شده به علت اینکه قبل از ارائه و منتشر شدن روی سایت بارها تست شده و بعد از تست روی سایت قرار میگیرد , وجه واریزی شما در اینگونه فایل ها عودت نخواهد شد
 7. در فایل های Root یا DRK به علت اینکه این فایل ها از منابع کاملا معتبر و یا  توسط مدیران سایت ایجاد و بارها تست شده اند و بعد از تست روی سایت قرار گرفته اند به هیچ وجه شامل عودت هزینه نخواهند شد
 8. در فایل های آموزشی مشتری موظف است بعد از خرید فایل در صورتی که با آموزش مشکلی دارد با پشتیبانی در میان بگذارد تا پشتیبانی در رابطه با حل آن مشکل کمک لازم را انجام دهد. بدیهی است اگر مشکل حل نشود هزینه تماما عودت خواهد شد. در صورتی که مشتری پیامی مبنی بر حل مشکل خود به پشتیبانی ندهد و بعدا ادعای ناکارمد بودن فایل داشته باشد , هزینه ای عودت نخواهد شد

 

برای انتقادات و پیشنهادات خود میتوانید از فرم زیر استفاده کنید و ما را در ارائه بهتر خدمات یاری فرمایید.

لطفا صبر کنید
0